Sheraton Sopot


Informacja o obiekcie

Hotel Sheraton Sopot położony w samym sercu miasta, tuż przy piaszczystej plaży, zaledwie 30 minut od lotniska w Gdańsku. Hotel oferuje 189 komfortowych pokoi z widokiem na morze oraz na Skwer Czesława Miłosza. Do dyspozycji gości pozostają również apartamenty zlokalizowane od strony morza na najwyższym piętrze w hotelu. Na spragnionych relaksujących zabiegów oraz odprężających masaży czeka wyjątkowe Spa wraz ze strefą Spa Experience wyposażoną w sauny suche i mokre, basen, tepidarium z gorącymi leżankami oraz hydropool z domieszką sopockiej solanki. Hotel to również bogata oferta gastronomiczna.

Restauracja Polskie Smaki zaskakuje nowoczesnym podejściem do polskiej kuchni, serwując dania inspirowane kuchnią regionalną, zaś Restaurację Wave powinni odwiedzić miłośnicy kuchni śródziemnomorskiej. Bliskość Bałtyku, plaży oraz centrum miasta czynią z hotelu Sheraton Sopot nie tylko wspaniałe miejsce wypoczynku, ale i idealną przestrzeń konferencyjną z wyjątkowym klimatem dla biznesu.

Informacja o ofercie

Sheraton Sopot posiada największe w regionie Centrum Konferencyjne, na które składa się 11 sal oraz przestronne Grand Foyer, o łącznej powierzchni ponad 3000m2. Wszystkie sale konferencyjne wyposażone są w sprzęt audiowizualny pozwalający na przeprowadzenie sprawnej konferencji, eventu lub spotkania w kameralnym gronie. Każda sala zapewnia dowolną konfigurację przestrzeni zgodnie z potrzebami klienta. Idealnym przykładem jest sala Christopher Columbus, która może służyć jako jedna przestrzeń dla ponad 600 osób lub zostać podzielona na 4 oddzielne sale dla mniejszych grup.

W Centrum znajdują się również sale balowe Baltic Panorama z widokiem na morze oraz Marco Polo, dodająca elegancji i prestiżu każdemu wydarzeniu. Dla kameralnych spotkań lub szkoleń przeznaczone są mniejsze sale zlokalizowane na obu piętrach Centrum Konferencyjnego. Winda samochodowa, dedykowany opiekun grup oraz wyjątkowe dania Szefa Kuchni, stanowią uzupełnienie szerokiej oferty konferencyjnej w Sheraton Sopot.

Dane adresowe

Sheraton Sopot
ul. Powstańców Warszawy 10 81-718, Sopot

Dane kontaktowe

Sheraton Sopot: 58 767 10 00 sopot@sheraton.com
Dział Sprzedaży: 58 767 16 70 konferencje.sopot@sheraton.com
Dyrektor Generalny: Artur Zawadzki 739 012 993 Artur.Zawadzki@sheraton.com
Dyrektor Sprzedaży: Renata Mojsa-Ossowska 608 621 043 Renata.Ossowska@Sheraton.com
Dział Marketingu: Krzysztof Gbur 662 094 310 Krzysztof.Gbur@sheraton.com Galeria

Sheraton Sopot


Organizator:
Partner główny: