Milczarek Bukowski Trio


Milczarek Bukowski Trio
 
Trio tworzą:
Dariusz Mielczarek – przedsiębiorca, współtwórca kilku innowacyjnych spółek z pogranicza sprzedaży i nowoczesnych technologii. Trener i konsultant. Partner zarządzający Sandler Training Polska (Master Franchisee Sandler Systems, Inc. na terytorium Europy Centralnej). Wielokrotnie wyróżniany, jako jeden z najbardziej inspirujących mówców. Autor tekstów scenicznych, aktor, a także współtwórca i propagator kategorii Mentoring Theater w Polsce.
Michał Bukowski – konsultant, coach i trener. Współpracował z wiodącymi korporacjami rynku finansowego, usług medycznych, produkcji i sprzedaży. Poprzez mentoring i coaching od lat wspiera rozwój menedżerów i liderów niemalże wszystkich szczebli zarządzania. Od siedmiu lat bada i rozwija zasady improwizacji scenicznej, błędnie rozumianej, jako coś przypadkowego i nieprzewidywalnego.
Robert Krool (gościnnie) – fundator, prezes zarządu Fundacji LifeSkills prowadzącej w Warszawie autorskie liceum ogólnokształcące oraz znane od wielu lat Centrum Mentoratu dla Sukcesji Rodzinnej. Reżyser strategii w ponad 50 projektach zmian organizacyjnych i sukcesyjnych. Mentor, diagnostyk rozwojowy. Sklasyfikowany przez media na 7. miejscu w rankingu najbardziej wpływowych mentorów biznesu w Polsce, wyróżniony za reputację, tytułem Master Mentora w Polsce. Autor ośmiu książek. Miłośnik łączenia logiki z uważnością, prezes zarządu Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców oraz Kapituły National Speakers Awards w Polsce.
 
Mentoring Theater
To obecnie jedno z najbardziej innowacyjnych szkoleń z zarządzania. Jest to unikalna i nowatorska formuła osobistej edukacji osadzona w przestrzeni teatru. Doświadczeni mentorzy / aktorzy biorą udział w inscenizacji, w której poruszane są istotne zagadnienia merytoryczne związane z codziennym życiem zarówno zawodowym, jak i prywatnym. Mentoring Theater to niezwykłe spotkanie aktora z widzem, lecz przede wszystkim mentora z mentee, które daje możliwość przyjrzenia się sobie samemu oraz własnym postawom i zachowaniom z „bezpiecznej odległości” fotela teatralnego.
 
Podczas MP Fast Date® uczestnicy zobaczą fragment najnowszego spektaklu przygotowanego przez Milczarek Bukowski Trio „Rzecz o sprzedaży, czyli słów kilka o...”
 
Jest to historia drogi od zwątpienia, rutyny i porażek do przebudzenia się, pasji i wygrywania.
Sesja ta pokazuje historię spotkań pomiędzy sprzedawcą (Michał), a doświadczonym „Master Mentorem” (Darek), który próbuje skierować tego pierwszego na właściwą ścieżkę działania. Ukazane zostają pułapki, zmylenia i gry, w które gramy jako handlowcy z klientami. Trochę przerysowany obraz relacji handlowych, który niechybnie prowadzi do frustracji i rezygnacji.
 
Czemu klienci mnie tak traktują?
Dlaczego kłamią i traktują mnie jak bandytę?
Jak nie dać się wykorzystać?
Jak go do siebie przekonać?
Gdzie popełniam błąd? W jaki sposób fundamentalnie zmienić moją strategię pracy z klientem? A może nic nie zmieniać, tylko być bardziej uważnym?
 
Spektakl pokazuje cały proces dochodzenia do kunsztu w wydobywaniu się z plątaniny kłamstw i zwodów. Wskazuje drogę naturalnej skuteczności, którą każdy z nas w sobie posiada. Powolna metamorfoza Michała skłania do refleksji nad osobistymi przekonaniami na temat własnej efektywności i własnych osobistych barier. Momentami niekonwencjonalne nauki mentora zmuszają ucznia do eksperymentów i wychodzenia z utartych ścieżek i schematów.
 
https://milczarekbukowskitrio.pl/
https://www.facebook.com/milczarekbukowskitrio/
https://www.linkedin.com/company/33260030/admin/
https://www.youtube.com/channel/UCuP-KgVs0Ker0ZepmeA4TrA


Galeria

Milczarek Bukowski Trio


Partnerzy