Rent Design


Rent Design to niemal 30 000 produktów, fachowa obsługa i własna flota samochodowa, dostępne na życzenie klientów 24h na dobę.
Rent Design to lider wypożyczalni mebli w Polsce. Wśród oferowanych przez firmę produktów znajdują się tylko takie, które charakteryzują się wzornictwem na najwyższym, światowym poziomie. Meble Rent Design pojawiają się ok 3000 razy w roku na różnego rodzaju eventach i innych, wysokiej klasy wydarzeniach.
Z początkiem roku 2019 firma została wybrana przez użytkowników platformy Polecam nie Polecam najczęściej polecaną wypożyczalnią mebli w Polsce, a magazyn Forbes uznał Rent Design jako jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm rodzinnych w województwie mazowieckim z przychodami poniżej 100 milionów złotych. W poprzednich latach Rent Design otrzymała także tytuł firmy rekomendowanej przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w organizowanym konkursie Dobry Wzór, wyróżnienie w konkursie Osobowość Branży Eventowej MICE Poland oraz w miejsce w rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie realizowanym przez magazyn Brief. Od 2012 roku firma jest członkiem Stowarzyszenia Branży Eventowej.
W minionym, 2018 roku, Rent Design stworzyła w ramach swoich struktur markę Rent Design Wedding. To linia produktów dedykowana specjalnym wydarzeniom. Wprowadzając szereg nowości produktowych, w tym nowych, niedostępnych wcześniej na polskim rynku eleganckich krzeseł, w ciągu zaledwie kilku miesięcy marka Rent Design Wedding stała się rozpoznawalnym graczem na rynku weddingowym.
 
2019 rok to jeszcze jeden krok milowy w rozwoju firmy. Z początkiem lutego rozpoczęła swoje działanie nowa marka Rent Design - Buy Design. Jest to rozwiązanie dla klientów, którzy są zainteresowani zakupem mebli, charakteryzujących się najlepszym designem i jakością, przy zachowaniu atrakcyjnych rynkowo cen. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, Rent Design wyłoniła najbardziej sprawdzonych dostawców mebli zarówno polskich, jak i zagranicznych, z którymi nawiązała współpracę na przestrzeni 8 lat swojej działalności i postanowiła tą wiedzą podzielić się z innymi.

Rent Design
ul. Działkowa 56 A
02-234 Warszawa
+48 665 822 122
+48 665 822 422
+48 696 471 949
rent@rentdesign.pl
ww.rentdesign.pl
ww.facebook.com/rentdesign
ww.instagram.com/rent_design
www.instagram.com/rent_design_wedding
www.instagram.com/buy_design_company
www.buydesign.company

Galeria

Rent Design


Partnerzy