ROYAL TULIP WARSAW APARTMENTS

www.unique-hotels.pl
 

Otwarty w maju 2022 roku Royal Tulip Warsaw Apartments to nowoczesny apart-hotel, zlokalizowany w biznesowym i rozrywkowym centrum Warszawy. Stworzyliśmy nową kategorię w branży hotelarskiej: hybrydę luksusowego hotelu, domu i biura.

Royal Tulip Warsaw Apartments to miejsce, w którym nasi Goście mogą szybko zadomowić się w mieście, dołączyć do inspirujących rozmów i nawiązać kontakt z sąsiadami i mieszkańcami..

Oferujemy Gościom 312 apartamentów spełniających standardy 5-gwiazdkowego hotelu, dodatkowo wyposażonych w aneksy kuchenne. Pokoje zachęcają do relaksu, rozkoszowania się zachwycającymi widokami na stolicę, w odległości niespiesznego spaceru do centrum i atrakcji. Dla najbardziej wymagających Gości oferujemy nowoczesne pokoje standardowe, designerskie pokoje Junior, przestronne pokoje Family oraz luksusowe Apartamenty. Wszystkie pokoje mają w pełni wyposażone aneksy kuchenne i zapewnią poczucie domowego komfortu i relaksu.

Nasza propozycja dla firm to praca w wygodnej, casualowej przestrzeni centrum konferencyjnego. Centrum konferencyjne to 4 nowoczesne sale konferencyjne z całkowitą powierzchnią przeznaczoną dla około 170 osób. Neony i strefy chillout w każdej z sal tworzą niepowtarzalny klimat, pobudziający kreatywność uczestników spotkań.Kontakt:

Sabina Kowalkow
Director of Sales and Marketing
sabina.kowalkow@unique-hotels.pl