Gdzie najlepiej zorganizować konferencję, kongres dla biznesu?


Wydarzenia takie jak konferencje firmowe, branżowe, prasowe, kongresy, konwenty są od lat standardem działań biznesowych wzmacniających wizerunek, integrujących branżę, współpracowników etc. Mimo pandemicznych prognoz, odejścia od spotkań na żywo, one powróciły i to ze zdwojona siłą. W czasach kryzysu także nie warto z nich rezygnować, bo nie za bardzo jest je i korzyści, jakie przynoszą zastąpić. To, co warto zrobić to wybierać miejsca, które pozwolą nam zoptymalizować koszty przy jednoczesnym utrzymaniu wysokich standardów. Jednym z takich obiektów w Warszawie, usytuowanym zaledwie 10 minut od Lotniska i 15 minut od Dworca PKP jest hotel DoubleTree by Hilton Warsaw.
 
Ponad 5000 m2 powierzchni eventowej
Konferencje organizowane w DoubleTree by Hilton Warsaw należą do bardzo udanych i klienci bardzo często wracają z kolejnymi tego typu projektami. Jednym z wielu powodów, który wpływa na satysfakcję i zadowolenie z organizowanych wydarzeń, konferencji biznesowych, imprez integracyjnych, jest fakt, że hotel dysponuje największą w Warszawie i okolicach powierzchnią eventową ponad 5000 m2. Składa się na nią 20 sal konferencyjnych i największa w Europie sala balowa o powierzchni ponad 2000 m2. Taka infrastruktura pozwala na elastyczne dopasowanie do potrzeb organizatorów różnego typu eventów – konwentów na kilka tysięcy osób, jak i bardziej kameralnych wydarzeń takich jak spotkanie branżowe albo konferencja prasowa dla kilkudziesięciu uczestników. Dodatkowo do dyspozycji klientów w DoubleTree by Hilton Warsaw jest powierzchnia restauracji Garden z tarasem i dostępem do ogrodu mieszcząca 450 osób i klub Zazen Club & Lounge, w którym bawić się może 400 osób. 
 
Profesjonalne wyposażenie
Cała powierzchnia eventowa w DoubleTree by Hilton Warsaw, każda z 20 sal konferencyjnych, sala balowa, jak i Zazen Club & Lounge oraz restauracja Garden z ogrodem i tarasem są wyposażone w niezbędne podczas organizacji wydarzeń sprzęty. Nagłośnienie firmy BOSE, ekrany, stoły, krzesła, kanały kablowe, mediaporty, a także klimatyzację, wentylację i bezawaryjne Wi-Fi etc. Wszystko to pozwala na dowolną aranżację wynajmowanej przestrzeni i przygotowanie wydarzenia zgodnie z najwyższymi standardami w branży.
 
Baza noclegowa dla gości konferencji 
DoubleTree by Hilton Warsaw dysponuje 359 pokojami i apartamentami, w których nocować może jednocześnie 720 osób. To szczególnie ważne przy organizacji wydarzeń, na które zapraszane są osoby zza granic albo z innych miast w Polsce.  Wydarzenia dwu, lub kilkudniowe zwykle dobrze, gdy odbywają się w tym samym miejscu, w którym uczestnicy konferencji, kongresu targów nocują, bo to pozwala na optymalne wykorzystanie czasu, bez konieczności marnowania go na dojazdy, parkowanie etc. Przy wynajmie sal konferencyjnych w DoubleTree by Hilton Warsaw organizatorzy zwykle mogą liczyć na specjalne oferty cenowe na wynajem pokoi dla uczestników planowanych konferencji, wydarzeń, imprez integracyjnych, jubileuszy etc.
 
Pyszny i zdrowy catering
Uczestnicy profesjonalnych konferencji branżowych, kongresów, czy innego typu wydarzeń biznesowych są przyzwyczajeni do określonych standardów. Minimum jakie jest przyjęte, jest zorganizowanie poczęstunku w postaci przerw kawowych uzupełnionych o drobne przekąski typu ciasta, owoce etc. Jeśli konferencja biznesowa trwa dłużej niż pół dnia standardem jest lunch, obiad etc. Goście konferencji biznesowych organizowanych w DoubleTree by Hilton Warsaw chwalą bardzo menu konferencyjne. Szef Kuchni Restauracji Garden, zwykle pozytywnie zaskakuje oryginalnością i smakiem przygotowanych potraw. 
 
Bezpłatny parking dla uczestników konferencji
Ważnym wyzwaniem logistycznycm przy organizacji konferencji zwykle jest zapewnienie miejsc parkingowych dla zaproszonych gości. Najlepiej dla budżetu konferencyjnego by były one w miare możliwości bezpłatne. W DoubleTree by Hilton Warsaw każdy, kto zdecyduje się na organizację wydarzenia może liczyć na bezpłatne miejsca parkingowe dla uczestników planowanego wydarzenia. W DoubleTree by Hilton Warsaw jest aż 600 miejsc parkingowych do dyspozycji uczestników kongresów, konferencji branżowych, imprez integracyjnych, targów, szkoleń itd.
 
SPA, basen, relaks
Wiele firm decyduje się na organizację konferencji w DoubleTree by Hilton Warsaw bo ich uczestnicy mogą w ramach pobytu skorzystać z oferty luksusowej strefy SPA, Wellness & Fitness o powierzchni ponad 2000 m2. Gościom konferencji, targów, szkoleń, szczególnie do gustu przypadła strefa wyposażona w siłownię, sauny oraz basen z nisko zasoloną wodą.
 
Chcesz zorganizować konferencję?
Dział Konferencji: 
Zdzwoń:  +48 22 278 00 60 
Napisz: DoubleTreeWarsaw.Events@hilton.com