Park Inn by Radisson to hotel położony w samym sercu Krakowa - drugiego co do wielkości miasta w Polsce. Najważniejsze historyczne obiekty - Zamek Królewski na Wawelu, Bulwary Wiślane, Stare Miasto i żydowska dzielnica Kazimierz, znajdują się w zasięgu zaledwie krótkiego spaceru. Po drugiej stronie ulicy znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, które pozwalają dotrzeć w pobliże większości atrakcji turystycznych, dostępnych również pieszo lub rowerem.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się również Centrum Kongresowe ICE, które jest bardzo popularnym miejscem dla przedstawicieli biznesu i turystów, którzy chcą uczestniczyć w różnych wydarzeniach kulturalnych i rozrywkowych oferowanych przez tę instytucję.

Park Inn by Radisson Kraków oferuje 152 nowoczesne, komfortowe i przestronne pokoje. Goście mogą korzystać z hotelowej restauracji i baru Vibes, a także centrum fitness i sauny. Przestronne foyer hotelu i 5 sal konferencyjnych mogą pomieścić kameralne spotkania zarządu i spotkania do 500 osób.

Sale konferencyjne zapewniają gościom bezpłatny bezprzewodowy szybki Internet, naturalne światło dzienne, przesuwane ściany i indywidualną klimatyzację. Idealne na eleganckie przyjęcia foyer jest największe w mieście i zapewnia piękne widoki na Wawel.


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ➜