MP FAST DATE®: 13 czerwca 2023

Portal MeetingPlanner.pl zaprasza organizatorów eventów, konferencji, wyjazdów motywacyjnych i szkoleń do udziału w 43. edycji spotkań biznesowych MP Fast Date®. Oprócz tradycyjnego biznesu i nawiązywania relacji spojrzymy na eventy z punktu widzenia ESG. Wiedza, którą podzielimy się z Państwem podczas wydarzenia to fundament Waszego rozwoju i budowania przewag konkurencyjnych w przyszłości.

MP Fast Date® to cykl warsztatów z udziałem meeting plannerów oraz oferentów usług dla rynku eventowego, który powstał w 2011 r. w odpowiedzi na potrzeby organizatorów wydarzeń. Jego celem jest poznanie przez event managerów nowych usług, obiektów i destynacji eventowych oraz branżowy networking. Podczas indywidualnych, 15-minutowych spotkań z oferentami z całej Polski mają oni możliwość zdobycia wiedzy na temat nowości rynkowych i cennych inspiracji do przygotowywanych przez siebie scenariuszy wydarzeń.

Po raz kolejny Partnerem MP Fast Date® jest firma Meeting15. Dzięki specjalnie stworzonej platformie do umawiania spotkań będą Państwo mieli możliwość samodzielnego zaplanowania części spotkań i wybory firm z którymi chcecie porozmawiać. Prosimy o dokładne zapoznanie się z wytycznymi, które otrzymają Państwo po zatwierdzeniu udziału przez Organizatora.

Meeting plannerów spoza Warszawy zapraszamy do udziału w MP Fast Date® w ramach pakietu hosted – gwarantujemy nocleg w hotelu Royal Tulip Warsaw 5* w Warszawie, przy ulicy Grzybowskiej.

 

DLACZEGO WARTO?

  • Poznasz nowe miejsca i usługi eventowe z całej Polski
  • Nawiążesz bezpośredni kontakt z oferentami i uzyskasz odpowiedzi na pytania dotyczące ich usług
  • Zbudujesz relacje w sprzyjającej atmosferze
  • Wymienisz doświadczenia z innymi uczestnikami wydarzenia
  • Zweryfikujesz wiedzę o obiektach i usługach
  • Weźmiesz udział w konkursach z możliwością otrzymania atrakcyjnych nagród
  • Poznasz w praktyce zasady działania aplikacji do organizacji spotakń Meeting15
  • Pakiet hosted - jesteś naszym gościem

 

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne dla zarejestrowanych meeting plannerów. Dla osób spoza Warszawy zapewniamy zakwaterowanie w hotelu Royal Tulip Warsaw​ Apartments (12/13 czerwca). Uprzejmie informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona, a ostateczna decyzja o zakwalifikowaniu uczestnika należy do Organizatora.

 

POZNAJ MP FAST DATE®

UCZESTNICY O WYDARZENIU
 

PARTNERZY MP FAST DATE®